O nás

Splněný sen ve Španělsku

Před dvanácti lety jsme, Radek Řezáč a Luděk Hauner, uskutečnili náš dlouholetý sen: žít a podnikat u moře ve slunném Španělsku. Naše cesta nebyla jednoduchá, ale díky odhodlání a tvrdé práci jsme dokázali vybudovat prosperující podnikání. Provozujeme 14 apartmánů, které poskytují pohodlné a útulné ubytování pro turisty z celého světa. Naše apartmány se staly oblíbeným místem pro dovolenou díky jejich komfortu a výhodné poloze blízko moře.

Kromě ubytovacích služeb jsme také založili velmi úspěšnou realitní kancelář Rincon Property Home. Pomáháme lidem najít jejich vysněné domovy či investiční nemovitosti ve Španělsku. Naše zkušenosti a znalosti místního trhu nám umožňují poskytovat špičkové služby a plnit přání našich klientů.

Exotický Zanzibar

Dalším z našich snů bylo pořídit nemovitost na Zanzibaru. Tento sen se stal skutečností a my jsme nejen získali krásný bungalow u pláže, ale také jsme začali pomáhat místním rodinám finančně. Zanzibar nám učaroval svou nádhernou přírodou, přátelskými lidmi a bohatou kulturou. Chtěli jsme být místním lidem blíž a přispívat k jejich lepšímu životu.

Ráj na Zanzibaru

Spojili jsme příjemné s užitečným a vytvořili ideální místo pro relaxační dovolenou v exotickém ráji. Náš krásný bungalow u pláže nabízí vše, co si můžete přát pro dokonalou dovolenou. Čeká na vás transfer z letiště, milý česky hovořící personál, nádherná tropická zahrada a jen pár kroků od oceánu.

Naším cílem je poskytnout našim hostům nezapomenutelný zážitek a umožnit jim splnit si sen o exotické dovolené. Zanzibar je místo, kde můžete zapomenout na každodenní starosti, relaxovat a nabrat nové síly. Rádi se postaráme o to, abyste se u nás cítili jako doma a odnesli si nezapomenutelné vzpomínky.

Co víc si přát?

Věříme, že život je o plnění snů a my jsme živým důkazem toho, že s odhodláním a tvrdou prací je možné dosáhnout čehokoliv. Srdečně vás zveme, abyste se stali součástí našeho příběhu a navštívili nás ve Španělsku či na Zanzibaru. Přijďte si odpočinout, užít si krásy moře a exotiky, a splnit si tak svůj vlastní sen o dokonalé dovolené.

Radek a Luděk

Ptejte se nás na cokoliv! Žádná otázka není špatná, kromě těch, co nejsou položeny. Tak se nestyďte a ptejte se, třeba jestli je na Zanzibaru studená voda nebo v zimě zima:)